بیوگرافی گو های سان

بیوگرافی، زندگینامه ی کامل و عکس هایی از گو های سان

گو های سان
گو های سان

کو هائه سان در 9 نوامبر 1984 در اینچئون، کره ی جنوبی متولد شد.

کو هائه سان به خاطر بازی در نقش گوم جاندی در سریال پسران فراتر از گل ها مشهور شده است. او یکی از مشهورترین بازیگران کره جنوبی است که علاوه بر بازیگری، خوانندگی، کارگردانی و مدلینگ را نیز دنبال می کند.

وی از سال 2005 فعالیت جدی بازیگری خود را با بازی در مجموعه nonstop شروع کرد اما بعد از بازی در مجموعه پسران فراتر از گل شهرت او چندین برابر شد. در سریال دل پاک او توانست علاوه بر بازی در این سریال نخستین تجربه رسمی خوانندگی خود را در موسیقی متن این سربال بدست آورد . پس از آن او با بازی در سریال پادشاه و من، که مدت ها باب میل شبکه آریرانگ بود و دست از تبلیغ آن برنمیداشت، توانست اندکی بر محبوبیت خود بیفزاید. از دیگر سریال های او می توان به مراقب ما باش کاپیتان و موزیکال را نام برد.

کو هائه سان تا به حال تنها یک تجربه بازیگری در فیلم سینمایی داشته و آن مربوط به فیلم یورش ماه آگوست است که توانست با حضور در آن در سال 2007 جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره 2007 اس بی اس را به خود اختصاص دهد. او با توجه به ذوق نویسندگی اش توانست کتابی با عنوان تانگو منتشر کند، موضوع این کتاب در مورد داستان دختری است که همزمان عاشق 3 پسر می شود. این کتاب با توجه به شهرت کو هی سان به چنان درصد فروشی رسید که توانست نام یکی از پرفروش ترین کتاب های کره را به خود اختصاص دهد.

دانستنی هایی از گو های سان:

گو های سان
گو های سان

قد او 163 سانتیمتر است.

او یک خواهر بزرگتر از خودش دارد.