تست خودشناسی تصویری : کدام کودک دختر است؟

حدس زدن جنسیت کودکان تنها با نگاه کردن به چهره آن ها کار بسیار سخت و پیچیده ای است، شاید باورتان نشود اما تنها 60 درصد بزرگسالان و حتی پزشکان و متخصصین اطفال می توانند با توجه به چهره کودکان جنسیت آن ها را به درستی حدس بزنند.

آیا فکر می کنید در این زمینه بهتر از آن ها عمل می کنید؟! کوکا در ادامه مقاله شما را به چالش روانشناختی سرگرم کننده ای دعوت می کند تا علاوه بر محک زدن توانایی خود در تشخیص جنسیت کودکان، به نکات جالبی درباره شخصیت خود پی ببرید. با ما همراه باشید.

سوال: کدام یک از کودکان زیر دختر است؟

گزینه شماره 1: گونه های تپل

تست روانشناسی تصویری
تست روانشناسی تصویری

اگر کودک شماره 1 را انتخاب کرده اید دارای شخصیت منطقی هستید که به اصول خود اعتقاد داشته و تمایل دارید مطابق قوانین موجود عمل کنید.

شما قبل از تصمیم گیری همه چیز را تجزیه و تحلیل کرده و تمام تلاش خود را می کنید تا برای حل مشکلات، راه حل درست را پیدا کنید و در عین حال به احساسات دیگران صدمه نزنید.

از درگیری و کشمکش اجتناب کرده و منافع دیگران را در اولویت قرار می دهید حتی اگر گاهی اوقات آن ها شایستگی زمان و تلاشی که برای آن ها صرف می کنید را نداشته نباشند. همیشه سعی می کنید بی طرف بوده و منصفانه رفتار کنید. هنگام تصمیم گیری از خرد و عقل خود استفاده می کنید.

زمان آن رسیده که توجه و مراقبت بیش از حد از دیگران را متوقف کرده و بیشتر روی خودتان و زندگی خود تمرکز کنید. شاد بودن را به تاخیر نیندازید و همین امروز شاد باشید.

گزینه شماره 2: خرگوش مهربان

شخصیت شناسی تشخیص جنسیت کودک
شخصیت شناسی تشخیص جنسیت کودک

اگر گزینه شماره 2 را انتخاب کرده اید به شما تبریک می گوییم، شما شخصیت متفکر خلاقی دارید که سرشار از ایده های خلاقانه بوده و با کمک این استعداد، چیزهای شگفت انگیز خلق می کنید.

دوست دارید فعال باشید و چالش های جدید را با آغوش باز می پذیرید. از هیچ فرصتی برای یادگیری غافل نمی شوید و از تغییرات واهمه ندارید زیرا معتقدید همه اتفاقات در جهت بهتر شدن رخ می دهد. هر روزتان را طوری زندگی می کنید که گویا آخرین روز زندگی است.

با وجود همه این ها، به نظر می رسد خود را در یک حباب محصور کرده اید، بسیاری از مردم دوست دارند به شما نزدیک شوند اما هرگز به آن ها اجازه چنین کاری را نمی دهید.

وقت آن رسیده یاد بگیرید که چگونه با ناامیدی ها کنار بیایید. بله! همیشه افرادی هستند که به دلایل خودخواهانه می خواهند به شما نزدیک شوند اما با این تصور، نباید کسانی را که واقعا دوست دارند بیشتر شما را بشناسند نادیده بگیرید. به آن ها یک شانس بدهید و به زودی متوجه خواهید شد که آیا به شخص خاصی در زندگی تان نیاز دارید یا خیر.

آفرین به شما! گزینه درست را انتخاب کردید، این کودک همان خانم کوچولوی مورد نظر ماست!

گزینه شماره 3: زیبای دوست داشتنی

آزمون های شخصیت شناسی معتبر
آزمون های شخصیت شناسی معتبر

اگر گزینه سوم را انتخاب کرده اید به احتمال زیاد فردی بسیار اجتماعی هستید، شخصیت کاریزمای شما کمک می کند تا با هر کسی کنار بیایید اما گنج واقعی تان اوقاتی است که با دوستان خود می گذرانید.

شما به ماجراجویی و اتفاقاتی که آدرنالین خون را بالا می برد بسیار علاقه دارید، گاهی به شدت هیجانی عمل کرده و ریسک پذیر هستید و علت آن این است که معتقدید بزرگ ترین خطر زندگی ریسک نکردن است، شاید این باور درست باشد، زندگی همه ما پر از خطر است اما دفعه بعد که می خواهید کار ریسکی انجام دهید به عواقب آن بیشتر فکر کنید.

به یاد داشته باشید افراد خوبی در اطراف شما هستند و برخی از آن ها نه تنها قدرتان را می دانند بلکه با تمام وجود دوست تان دارند، بنابراین دفعه بعد قبل از انجام کارهای خطرناک به این فکر کنید که ممکن است این کار شما باعث صدمه زدن به افرادی شود که به شما واقعا اهمیت می دهند.

گزینه شماره 4: صورت فرشته

تست شخصیت شناسی تصویری
تست شخصیت شناسی تصویری

انتخاب کودک شماره 4 چیزهای زیادی درباره شخصیت شما می گوید، اگرچه انسانی با قلب بزرگ هستید اما در کنار آن نفس قوی نیز دارید به طوری که فکر می کنید همیشه حق با شماست و دیگران اشتباه می کنند.

شخصیت قوی دارید و به راحتی خود را با شرایط جدید محیط اطراف سازگار می کنید به همین دلیل اغلب نقش اصلی به عهده شماست. ایده های خلاق و نوآورانه دارید که بسیار خوب است اما زمانی که رهبر گروهی می شوید به یاد داشته باشید که به نظر دیگران هم اهمیت دهید، ممکن است همیشه حق با شما نباشد!

اگر می خواهید افراد خوبی در زندگی خود داشته باشید باید یاد بگیرید که شنونده خوبی باشید، مردم اطراف ما دوست دارند احساس ارزشمند بودن داشته باشند، قدردانی از زحمت و تلاش دیگران شما را به رهبر بهتری تبدیل خواهد کرد.

منبع: brightside