اولین تصویری که تشخیص می دهید، دیدگاه شما را نسبت به عشق نشان می دهد

هر کاری که انجام می دهیم و حتی دیدگاه ما نسبت به آنچه که در اطراف مان می بینیم ناشی از تاثیر ذهن ناخودآگاه بر رفتار ماست. ذهن ناخودآگاه همه چیز هایی را که می بینیم، احساس می کنیم و در آینده قرار است اتفاق بیفتد را ذخیره می کند.

در این مقاله از سایت کوکا یک تست روانشناسی عشق با عکس را ارائه کرده ایم، هر عکس چندین تصویر را در خود جای داده و آنچه که شما برای اولین بار در آن ها تشخیص می دهید، دیدگاه شما را نسبت به عشق نشان می دهد.

ما توصیه می کنیم که این تست را انجام دهید و کمی بیشتر درباره خودتان بدانید!

در این تصویر چه می بینید؟

در این تصویر چه می بینید؟
در این تصویر چه می بینید؟

گربه

گربه
گربه

اگر شما اولین بار گربه ها را تشخیص داده اید باید بگوییم که فردی مصمم و رک هستید. زندگی شما براساس زیبایی، موفقیت، شوخی و سالم زندگی کردن می گذرد و این چیز هایی است که شما عاشق شان هستید.

بعضی افراد ممکن است بگویند که شما خودخواه هستید، اما شما فقط خودتان را دوست دارید و این ممکن است باعث تنها ماندن شود.

شخصیتی : شما مستقل و خودکفا هستید، همیشه روی پای خود ایستاده اید و مهم نیست که چقدر شکست می خورید باز هم می توانید از نو شروع کنید.

روابط : استقلال ممکن است زندگی عاشقانه شما را کمی دشوار کند، شما نمی توانید از درگیر شدن در روابط طولانی احساس خوبی داشته باشید و همیشه از آن فرار می کنید.

سگ

سگ
سگ

اگر اولین بار سگ را تشخیص داده اید باید بگوییم که شما فردی خونسرد و خوشبخت هستید. به شدت به عشق واقعی اعتقاد دارید و هر چقدر هم که رسیدن به آن طولانی باشد، منتظر می مانید.

وفادار، مسئول، قابل اعتماد و آرام هستید و بر این باورید که عشق واقعی ارزش انتظار کشیدن را دارد. همیشه و در هر شرایطی نیمه پر لیوان را می بینید و وفاداری و قابل اعتماد بودن، از صفات برجسته ی شما محسوب می شوند.

شخصیتی : شما فردی دوست داشتنی، آرام و مراقب هستید.

روابط : خانواده مهم ترین چیز برای شماست. رابطه های شما عمدتا براساس دوستی شکل می گیرند و باید به فردی که با او هستید اعتماد داشته باشید.

در این تصویر چه حیوانی می بینید؟

در این تصویر چه می بینید؟
در این تصویر چه می بینید؟

روباه

روباه
روباه

اگر اولین بار روباه را تشحیص داده اید باید بگوییم که فردی مثبت اندیش و رومانتیک هستید. این تصویر به سبب رنگ نارنجی مانند غروب آفتاب به نظر می رسد پس شما ارتباط بسیار قوی با طبیعت دارید و در عشق به دنبال یک فرد با ارزش های مشابه هستید.

شخصیتی : شخصی بسیار شریف و بزرگوار هستید و عقل و خرد از ویژگی های طبیعی شماست.

روابط : آزادی برای شما بسیار مهم است، رابطه طولانی مدت را در نظر ندارید مگر اینکه در دام عشق بیفتید.

دلفین

دلفین
دلفین

اگر اولین بار دلفین را ببینید باید بگوییم که فردی ماهر و البته خوش شانس هستید. برای زندگی عاشقانه به دنبال فردی آرام و با هوش هستید. شما بسیار جذاب هستید و مردم دوست دارند که با شما وقت بگذرانند و آن ها را دوست داشته باشید.

شخصیتی : فردی مهربان، صلح جو و هماهنگ هستید.

روابط : شما یک خانواده بزرگ می خواهید، از همه ی فامیل خود مراقبت می کنید و به یاد دارید که چه چیز هایی را دوست دارند و روز تولد آن ها چه تاریخی است.

در این تصویر چه می بینید؟

در این تصویر چه می بینید؟
در این تصویر چه می بینید؟

چهره مرد

چهره مرد
چهره مرد

اگر توانستید چهره ی مرد را تشخیص دهید، فردی هنرمند و خلاقید که زندگی تان براساس ماجراجویی می گذرد. هر روز باید چیزی تازه و شاید حتی یک عشق جدید پیدا کنید و همیشه به نیمه پر لیوان نگاه می کنید.

شخصیتی : فردی بسیار پرانرژی هستید به طوری که همه در اطراف شما انرژی می گیرند.

روابط : فکر می کنید که واقعا برای یک رابطه جدی آماده نیستید اما مطمئین باشید که یک روز فرد مورد نظر را در زندگی تان پیدا می کنید.

چهره زن

چهره زن
چهره زن

اگر اولین بار چهره زن را دیده اید باید بگوییم که حس مادرانه و مهربانی از خصلت های شماست. همیشه در مورد افرادی که برایتان مهم هستند فکر می کنید، از اینکه مراقب آن ها هستید، لذت می برید و در هر زمان آماده کمک کردن هستید.

شخصیتی : شما فوق العاده خون گرم و دوست داشتنی هستید و قلب شما برای همه افرادی که در اطراف تان هستند، جای دارد.

راوبط : تربیت، کمال و تعادل فرد از ویژگی هایی است که برای شما بسیار مهم هستند.

چهره کودک

چهره کودک
چهره کودک

اگر اولین بار چهره ی کودک را تشخیص داده اید باید بگوییم که فردی هستید که دوست دارید از دیگران مراقبت کنید.

هیچ وقت در زندگی عاشقانه اولین قدم را بر نمی دارید و دوست دارید که روابط عاشقانه تان بر پایه ی صداقت، معنویت و هماهنگی شکل بگیرد. بسیار آرام هستید و تصمیمات بزرگ گرفتن را دوست ندارید.

شخصیتی : زیبایی، صمیمیت و صداقت ویژگی های اصلی شما هستند.

روابط : تا زمانی که درباره ی چیزی تصمیم نگیرید بسیار وفادار و متعهد هستید.

چهره ی در آب

چهره ی در آب
چهره ی در آب

اگر چهره ی در آب را تشخیص داده اید باید بگوییم که آزادی در زندگی عاشقانه اصلی مهم برای شماست. به راحتی دوست پیدا می کنید و به احساسات عمیق اعتقاد ندارید، در لحظه زندگی می کنید و در مورد آینده نگرانی ندارید.

شخصیتی : شما همیشه خوشحال هستید به همین دلیل برخی افراد ممکن است فکر کنند که دیوانه اید.

روابط : شما هیچ تعهدی نمی خواهید و ترجیح می دهید دوستان زیادی داشته باشید، اما نمی خواهید اجازه دهید که کسی زیاد به شما نزدیک شود.

بدن یک زن

بدن یک زن
بدن یک زن

اگر برای اولین بار بدن یک زن را دیده اید باید بگوییم که فردی هستید که دوست دارد همیشه مورد توجه باشد. بسیار باهوش و با درک بالا هستید، همه دوست دارند که در کنار شما باشند اما گاهی برخی افراد به توانایی های شما حسادت می کنند.

شخصیتی : شما عاشق خوش گذرانی هستید و هیچ چیز نمی تواند شما را ناراحت کند.

روابط : شما از روابط جدی و تعهد می ترسید به همین دلیل ترجیح می دهید که عاشق نشوید.

منبع : brightside