با انواع هدایای تبلیغاتی آشنا شوید

هدایای تبلیغاتی نفیس
انواع هدایای تبلیغاتی

حتما شما هم تا پیش از این مدل‌هایی از هدایای تبلیغاتی را دیده‌اید؛ و حتی در مراسم‌ها و همایش‌های خاص نمونه‌هایی از آنها را دریافت کرده‌اید.
در دنیای تبلیغات و بازاریابی روش‌های متعددی برای تبلیغات و برندینگ وجود دارد؛ که یکی از موارد جالب آنها دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان، همکاران و… است.

این روش که از دارای سابقه‌ای طولانی در میان روش‌های تبلیغات است؛ به دلیل بازدهی بالا و جذابیت زیاد نزد مشتریان، هنوز هم علاقمندان زیادی دارد.
در نتیجه بسیاری از شرکت‌های ریز و درشت از این روش برای رونق کسب و کار خود استفاده می‌کنند.

در این نوشته می‌خواهیم شما را با انواع هدایای تبلیغاتی آشنا کنیم؛ تا در صورت نیاز بهتر بتوانید نمونه مناسب با کسب و کار خود را انتخاب کنید.
البته در این حوزه تنوع زیادی وجود دارد؛ اما محصولاتی که در این مقاله معرفی شده است؛ نمونه‌های پرطرفدار و جذابی است که بازار مصرف گسترده‌ای دارد.

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی
خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی پرمصرف‌ترین هدیه تبلیغاتی و یکی از به‌صرفه‌ترین نمونه‌های موجود در این حوزه است.
خودکار تبلیغاتی با توجه به قیمت نسبتا پایین‌اش از اثرگذاری بالایی برخوردار است.

این خودکار می‌تواند ماه ها توسط مخاطب شما مورد استفاده قرار گیرد؛ و در صورت چاپ یا هک نام تجاری و شعارتان روی آن، می‌توانید به بهترین نحو در ذهن مخاطب قرار بگیرید.
البته رضایت از مصرف خودکار تبلیغاتی به کیفیت آن وابسته است.

کیفیت بدنه و استحکام آن و همچنین کیفیت جوهر و نوک پخش جوهر، می‌تواند محصول شما را به مدت طولانی در دستان مخاطب‌تان حفظ کند.
این خودکارها را می‌توانید در انواع پلاستیکی، فلزی، نفیس و جعبه‌دار سفارش دهید.

ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی ارزان دومین مورد از هدایای تبلیغاتی است که بنا بر طیف مخاطبان شما می‌تواند جذاب باشد.
ساعت تبلیغاتی به طور کلی در دو نوع رومیزی و دیواری تولید می‌شود.

جذابیت این هدیه تبلیغاتی کارایی بسیار بلندمدت آن است. تنها کافی است هدیه شما آنقدر با کیفیت باشد که مخاطب‌تان آن را روی میز خود یا بر دیوار اتاق یا دفتر کارش نصب کند.
این ساعت‌ها می‌توانند در هر زمانی یاداور برند شما برای مخاطب‌تان و مراجعان احتمالی مخاطب‌تان باشند.

یک مطالعه علمی نشان داده است که افراد به طور میانگین یک هدیه تبلیغاتی را برای مدت 8 ماه نگه می‌دارند.
این عدد احتمالا در مورد ساعت دیواری، مقداری از میانگین هم بالاتر است.

لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی
لیوان تبلیغاتی ارزان

لیوان تبلیغاتی هم یکی دیگر از مواردی است که این روزها، بخصوص در میان استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا بسیار مورد توجه است.
این لیوان‌ها که در انواع مختلف و بیشتر به شکل ماگ تولید می‌شود؛ می‌تواند دربردارنده پیام و لوگوی برند شما باشد. این لیوان‌ها بخصوص در محیط کار، به شدت مورد توجه هستند؛ و برند شما را مدت‌ها در معرض دید مخطبان قرار می‌دهند.
این لیوان‌ها در انواع رنگ‌های خاص و طرح‌های گوناگون از جمله ماگ، فنجان و نعلبکی و حتی فلاسک چای نیز تولید می‌شوند.

پاور بانک تبلیغاتی

این هدیه تبلیغاتی در زمره یکی از گران‌ترین هدایای تبلیغاتی قرار می‌گیرد.
البته با توجه به ارزش ایجاد کرده و در صورت انتخاب درست مخاطب هدف، به شدت می‌تواند در افزایش پرستیژ برند و محبوبیت آن موثر باشد.

در زمینه انتخاب پاوربانک به عنوان هدیه تبلیغاتی، بسیار مهم است که مسئله کیفیت را مدنظر داشته باشید.
یک پاوربانک بی‌کیفیت که خیلی زود خراب شود؛ قطعا می‌تواند دیدگاه مخاطب را نسبت به برند شما منفی کند.
اما تعیین‌کننده قیمت پاوربانک تبلیغاتی میزان ظرفیت آن است؛ که هرچه بالاتر برود طبعا قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند. شما می‌توانید با هک کردن برند و شعار تبلیغاتی خود روی پاوربانک تبلیغاتی در این زمینه نیز پیشرو باشید.

در نهایت فراموش نکنید که هدایای تبلیغاتی به موارد گفته شده محدود نیست.
نمونه‌هایی مانند فلش مموری تبلیغاتی، جا کارتی تبلیغاتی، انواع هدایای زنانه، جا کلیدی تبلیغاتی، جعبه پذیرایی، کلاه، سایبان، کیف، ساک خرید و دفتر یادداشت تبلیغاتی، از جمله موارد دیگری است که می‌تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند به کار رود.

اگر تصمیم گرفته‌اید از این روش جذاب بازاریابی برای جذب و ایجاد وفاداری در مشتریان‌تان استفاده کنید؛ پیشنهاد می‌کنیم سری به وب‌سایت راسا گیفت بزنید.
شرکت راسا گیفت سال‌هاست که در زمینه هدایای تبلیغاتی فعال است؛ و با تجربه و تخصص بالا در این حوزه، آماده ارائه خدمات مرتبط به شما عزیزان است.

“شرکت هدایای تبلیغاتی راساگیفت ، مجری تخصصی هدایای تبلیغاتی برای برند های مختلف و مشاور تبلیغات و بازاریابی شما در امر هدایای تبلیغاتی می باشد که سابقه همکاری با برند های معتبر مختلفی را به صورت موفق در کارنامه خود به ثبت رسانده است. می توانید برای سفارش هدایای تبلیغاتی ارزان به سایت راسا گیفت به سایت مراجعه کنید و یا با شماره های این مجموعه در ارتباط باشید.”